Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Співпраця з дитячими центрами
Опубліковано 03 червня 2015 року о 10:39

Директор Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів І Колотинська та працівники відділення відвідали Каховський та Новокаховський центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів і здійснили перевірку використання обладнання, придбаного за благодійні кошти, отримані на рахунок відділення. Дитячі центри у грудні минулого року отримали тренажери «Чарівна доріжка», «Човник» кіндерболи «Поні» та «Гімнаст», сенсори та інше.

Гостей ознайомили із діяльністю Центрів. Так центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Каховської міської ради працює за принципами послідовності, своєчасності і доступності в наданні комплексної реабілітаційної допомоги дітям з фізичними і розумовими вадами. Діти Центру – учасники благодійної акції «Від серця до серця», їх запрошують на зустрічі діти Каховської гімназії, учні Каховської загальноосвітньої школи №6.

Спеціалісти відділення Фонду впевнилися, що обладнання, надане Каховському центру відділенням Фонду, використовується за призначенням. Як зазначають працівники, заняття з лікувальної фізкультури з використанням обладнання дає змогу дітям зміцнювати м’язи спини, плечового поясу, пресу, покращувати навички вертикалізації. Заняття на кіндерболі сприяють кращій роботі вестибулярного апарату, формують правильну поставу, зміцнюють м’язовий корсет. Робота з сенсором допомагає відновленню дрібної моторики рук дітей, хворих на ДЦП, розвиває сенсорно-моторне сприйняття.

Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснює свою діяльність за напрямками соціальна, педагогічна, фізична реабілітація. Реабілітаційні послуги тут надаються згідно рекомендацій індивідуальних програм реабілітації дітей-інвалідів: з педагогічної діагностики, педагогічної та логопедичної корекції, лікувального масажу та фізкультури, формування основних соціальних навичок, соціально-побутової праці, консультування. Тільки протягом першого кварталу 2015 року отримали допомогу 32 дитини-інваліда. Діти, які відвідують центр за денною формою, забезпечуються триразовим безкоштовним харчуванням. Навчально – корекційна діяльність здійснюється диференційовано, в основному через індивідуальні та підгрупові заняття.

До занять на тренажерах, наданих відділенням Фонду, тут залучено 19 дітей. З урахуванням діагнозів дітей та їх індивідуальних програм реабілітації фахівцем з реабілітації розроблено індивідуальні заняття та вправи. Це і ходьба в різних напрямках для формування координації рук і ніг та кращого орієнтування в просторі, це і вправи на регуляцію м’язового тонусу. Кожна фізична вправа, використана в лікувальній фізичній культурі, з допомогою обладнання робить поновлюючий, підтримуючий або профілактичний вплив на дитину-інваліда.

Діти в Центрах із задоволенням займаються на подарованому відділенням Фонду обладнанні. Застосування обладнання в системі реабілітації виявилось досить ефективним, за що працівники Центрів щиро дякували, а також за постійну увагу відділення Фонду до потреб дітей з обмеженими фізичними можливостями.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux