Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Закарпатське відділення
Опубліковано 10 лютого 2022 року о 09:00

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю – є територіальним органом бюджетної установи Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

З моменту набрання чинності змін до постанови Кабінету Міністрів України №321 від 05 квітня 2012 року у редакції постанови Кабінету Міністрів України №362 від 14 квітня 2021 року одним з основних напрямків роботи відділення є забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплата грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

Станом на 01.01.2022 року у відділенні сформовано близько 9 500 справ осіб з інвалідністю що потребують забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

За період з 01.06.21 року по 31.12.21 року для забезпечення ТЗР звернулося понад 1160 осіб-заявників, для різних потреб яких сформовано понад 4400 електронних направлень в Централізованому банку даних з проблем інвалідності.

З метою опрацювання замовлень на забезпечення осіб-зяавників відділенням Фонду укладено 306 договорів з підприємствами-виробниками та здійснено видатки на загальну суму 38 864 тис. грн. на 7047 одиниць за різними групами виробів, зокрема 964 одиниці протезно-ортопедичних виробів, 277 крісел колісних різного гатунку, 407 засобів реабілітації, в тому спеціальні меблі та оснащення для комфорту та реабілітації, 1510 пар ортопедичного взуття, 2264 засобів для протезування жінок з онкологією, тощо.

 39 осіб отримали компенсацію за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, зокрема особам з інвалідністю по зору чи слуху та батькам діток з даними вадами здійснено компенсацію на загальну суму 125,1 тис. грн за мобільні телефони для спілкування та обміну інформацією.

Відділення протягом року продовжувало здійснювати системний моніторинг виконання підприємствами, установами, організаціями нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. В області станом на 01 січня 2022 року обліковується 2 278 роботодавців у яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб. Згідно поданих роботодавцями звітів близько 1 500 роботодавців виконали норматив працевлаштування осіб з інвалідністю та працевлаштували 5 999 осіб з інвалідністю. Кількість робочих місць, яка мала бути створена роботодавцями за звітний період становить 5 156 осіб. Натомість, кількість осіб з інвалідністю, які фактично працювали згідно поданих звітів становить 6 505, що перевищує норматив працевлаштування на понад 26 %.

Відділення Фонду щороку забезпечує виконання доведених показників Плану створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Здійснює фінансування державних програм щодо соціального захисту осіб з інвалідністю з метою забезпечення їх соціально-трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації. Проведено фінансування та в повному обсязі виконано бюджетну програму «Фінансова підтримка громадських організацій осіб з інвалідністю».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux