Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Звіти щодо роботи зі зверненнями громадян
Опубліковано 06 жовтня 2022 року о 14:00

Звіт щодо роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2022 року


Робота із зверненнями громадян у Фонді соціального захисту осіб з інвалідністю (далі – Фонд) спрямована на забезпечення права кожного громадянина звертатися із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються статутної діяльності Фонду, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх прав і законних інтересів, скаргою про їх порушення відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

На офіційному веб-порталі Фонду розміщуються актуальні матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян. Зокрема, оприлюднена інформація про роботу із зверненнями громадян, графік прийому громадян керівництвом Фонду, форма електронного звернення, контактна інформація.

За 9 місяців 2022 року центральним апаратом Фонду та його територіальними відділеннями розглянуто звернення 1898 громадян. Із загальної кількості звернень 1 836 громадян звернулися до Фонду вперше.

Із зазначеної кількості звернень за формою надходження:

▪ 1 096 – поштою;

▪ 648 від громадян на особистому прийомі;

▪ 42 – через органи влади;

▪ 28 - через уповноважену особу;

▪ 9 - через засоби масової інформації;

▪ 75 - від інших органів, установ, організацій.

За 9 місяців 2022 року із загальної кількості звернень Фондом розглянуто звернення від 614 осіб з інвалідністю ІІ групи, 492 осіб з інвалідністю ІІІ групи, 476 осіб з інвалідністю І групи, 105 дитини з інвалідністю, 13 учасників бойових дій, 6 осіб, що потерпіли від аварії на Чорнобильській АЕС, 4 осіб з інвалідністю війни, а також розглянуто по 2 звернення від осіб з інвалідністю Другої світової війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 1 звернення від учасника війни та 183 звернення від інших категорій громадян.

До Фонду за 9 місяців 2022 року надходили на розгляд звернення громадян з наступних питань: щодо пільг, передбачених чинним законодавством для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, щодо покращення житлових умов, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, з питань працевлаштування, оплати навчання, забезпечення автотранспортом, відшкодування витрат на лікування постраждалим від Чорнобильської катастрофи, одержання матеріальної допомоги, у тому числі на лікування, пенсійне забезпечення, трудове законодавство, виплата компенсації замість санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю, реабілітація дітей з  інвалідністю тощо.

В частині, що стосується результатів розгляду звернень, слід зазначити, що за 9 місяців 2022 року Фондом надані відповідні роз’яснення на 1460 звернень, вирішено позитивно – 304 звернень, надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» 133 звернення та 1 звернення повернуто авторові.

Всі звернення, які надійшли до Фонду, розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» у встановлені законодавством терміни.

Таким чином, Фондом забезпечено своєчасний та якісний розгляд звернень громадян. Забезпечення прозорості та відкритості діяльності Фонду є одним із основних його напрямків, який знаходиться на постійному контролі.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux