Меню
Звіти щодо роботи із запитами на отримання публічної інформації
Опубліковано 31 липня 2020 року о 10:00

Звіт щодо роботи із запитами на отримання публічної інформації за І півріччя 2020 року


Робота із запитами на публічну інформацію у Фонді соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) спрямована на забезпечення права кожного громадянина на доступ до інформації, що знаходиться у володінні Фонду, створення належних умов для реалізації цього права відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

У І півріччі 2020 року до центрального апарату Фонду надійшло 24 інформаційних запитів, з них: 23 – від фізичних осіб, 1 – від юридичної особи.

Запити надходили з питань отримання:

- інформації про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо) – 14 інформаційних запитів;

- нормативно-правових актів індивідуальної дії (крім внутрішньо організаційних), прийняті розпорядником, проектів рішень, що підлягають обговоренню, інформації про нормативно-правові засади діяльності – 7 інформаційних запитів;

- інформації про перелік та умови отримання послуг, що надаються установою, форми і зразки документів, правила їх заповнення – 2 інформаційні запити;

- інформації про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад – 1 інформаційний запит тощо.

До територіальних відділень Фонду у І півріччі 2020 року надійшло 18 інформаційних запитів, з них: 18 – від юридичних осіб.

Запити надходили з питань отримання:

- інформації про систему обліку, види інформації, якою володіє суб’єкт владних повноважень - 10 інформаційних запитів;

  інформації про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо) – 3 інформаційні запити;

- інформації про систему обліку, види інформації, яку зберігає розпорядник – 2 інформаційні запити;

- інформації про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад – 2 інформаційні запити;

- інформації про перелік та умови отримання послуг, що надаються установою, форми і зразки документів, правила їх заповнення – 1 інформаційний запит тощо.

Всі інформаційні запити, які надійшли до Фонду, розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у встановлені законодавством терміни.

Забезпечення прозорості та відкритості діяльності Фонду є одним із основних його напрямків, який знаходиться на постійному контролі.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux