Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Засідання "круглого столу" в Одесі
Опубліковано 11 січня 2017 року о 13:23

Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів з початку 2017 року розпочало роботу з прийняття  звітів за формою №10-ПІ «Про зайнятість і працевлаштування інвалідів». На теперішній час на обліку в базі відділення Фонду  знаходиться 12787 підприємств. 

Для забезпечення належного виконання зазначеної роботи  фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями, організаційної та кадрової роботи Одеського обласного відділення Фонду за участю підприємств-роботодавців у приміщенні Одеського міського центру зайнятості проведено засідання "Круглого столу" з питань інформування роботодавців щодо порядку надання звітності за формою №10-ПІ. 

 Учасникам заходу були надані роз’яснення  щодо порядку застосування окремих статей Закону України  «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», а також  рекомендації стосовно  правильності заповнення звіту за формою №10-ПІ.

 Крім того, під час зустрічі спеціалісти Одеського обласного відділення Фонду звернули увагу  присутніх на необхідність дотримання норм діючого законодавства з питань працевлаштування інвалідів та контролю за виконанням роботодавцями встановленого 4-х відсоткового нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів.

Також було проінформовано про  можливість зарахування кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів до нормативу таких робочих місць у господарських об’єднаннях, до складу яких входять підприємства громадських організацій інвалідів.

Водночас було зазначено, що створення робочих місць для працевлаштування інвалідів є одним з основних чинників, який не тільки забезпечує  зайнятість інвалідів, а також є джерелом фінансування заходів щодо соціальної, трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів.

Також учасників засідання було проінформовано про необхідність  дотримання встановлених строків надання звітів і про відповідальність за їх порушення, а саме, що згідно з статтею 188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «невиконання посадовою особою, яка користується правом приймати на роботу і звільняти з роботи, фізичною особою, яка використовує найману працю, нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, неподання Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів – тягнуть за собою накладання штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Наприкінці засідання з метою реєстрації роботодавців у відділенні Фонду незареєстрованим підприємствам були надані бланки Заяв для можливості подальшого комплектування документів.  


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux