Підвищення якості освіти
Опубліковано 09 грудня 2016 року о 12:26

        З метою визначення відповідності навчального закладу державним стандартам, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення якості освіти з 05 грудня 2016 року  розпочалась атестація Миколаївського спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей зі зниженим зором, яка триватиме до 25 грудня 2016 року. На початку заходу начальник управління освіти Миколаївської міської ради Г.І.Деркач   надала інформацію про проведення атестації навчальних закладів, діяльність, фінансове та матеріальне забезпечення даного навчального закладу.

      На заході була присутня  директор Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів І.К.Чекарь, яка  є членом атестаційної комісії.

    Учні навчального закладу в гарних українських костюмах хлібом-сіллю та співами привітали членів атестаційної комісії.

      В навчально-виховному комплексі виховуються та навчаються 360 дітей з різними захворюваннями зору з 1,5 років спочатку в дитячому садочку, а потім в середньоосвітній школі до 15 років , тобто до закінчення 9 класу.

     З 15 випускників цього року всі діти  продовжили навчання в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.