Підсумки роботи
Опубліковано 17 березня 2017 року о 13:33

                Херсонське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів підвело підсумки подачі звітності за 2016 рік роботодавцями області. Станом на 1 березня поточного року відділом правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи прийнято 2447 звітів, або 99,1 % від кількості, що свідчить про високий рівень відповідальності роботодавців області та оперативної роботи відділення Фонду.

Спеціалістами відділу протягом звітного періоду надавались роз`яснення роботодавцям області  щодо реєстрації у відділенні Фонду, нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, подання звіту за формою 10-ПІ, а також зверталася увага щодо адміністративної відповідальності за невиконання нормативу та неподання звіту. Крім того з роботодавцями проводилися інформаційні зустрічі щодо необхідності виконання ними статей 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та про можливості надання роботодавцям фінансової допомоги, позики, дотації за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів на створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, у тому числі учасників АТО з інвалідністю.

         Відповідно ж до угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин відділенням направлено Головному управлінню Держпраці у Херсонській області направлено перелік роботодавців, які не подали звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів та які не зареєструвалися у відділенні Фонду для подальшого виявлення порушення роботодавцями встановлених строків надання звітів.

         Наполеглива робота з роботодавцями продовжується.