Надано матеріальну допомогу
Опубліковано 16 грудня 2016 року о 12:36

12 грудня поточного року відбулось останнє у 2016 році засідання обласної комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, у роботі якої взяв участь директор Херсонського обласного відділення Фонду О.Ракша. Зазначена комісія розглядає заяви громадян, які мають інвалідність та малозабезпечених, які потребують коштів на лікування чи на покращення матеріально-побутових умов.

У зв’язку з великою потребою у фінансуванні Херсонська обласна рада виділила додатково до обласної програми соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки 200 тис. грн., які і були розподілені.

Члени комісії розглянули 115 заяв громадян міст та районів області. Комісія у першу чергу розглянула заяви онкохворих. Таких заяв надійшло від 81 особи, їм усім надали кошти у сумі по 2 тис. грн.

Серед заявників матеріальну допомогу отримали також 3 поранені у зоні проведення АТО бійці, які отримали інвалідність, 6 осіб, що постраждали внаслідок пожеж,  та хворі діти – на загальну суму 50, 6 тис. грн.

Загалом у поточному році на матеріалу допомогу в області було виділено і розподілено громадянам майже 2.0 млн грн.