Конфедерація на Херсонщині
Опубліковано 15 червня 2017 року о 14:29

Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» з 02 по 11 червня, на базі відпочинку «Маяк» Херсонського учбово-виробничого підприємства УТОС провела Всеукраїнський захід з фізичної реабілітації інвалідів опорно-рухового апарату, в тому числі інвалідів АТО. У ньому взяли участь 50 осіб з 10 регіонів країни, з яких - 42 інваліди різних нозологій, у тому числі 2 особи з інвалідністю з числа учасників АТО.

Із учасниками проводили заняття практичний психолог системної освіти Симоненко О.М. (м. Вінниця), фізичні реабілітологи, магістр педагогіки вищої школи Чорна Т.В. та фізичний реабілітолог, магістр фізичної реабілітації, майстер спорту зі спортивної гімнастики Корнілова Н.Ю. (м. Запоріжжя).

Директор Херсонського обласного відділення Фонду О.Ракша на зустрічі з учасниками заходу у своєму виступі інформував про завдання Фонду, про роботу Херсонського обласного відділення щодо соціального захисту інвалідів, відповів на численні запитання слухачів, які стосувалися виділення санаторно-курортних путівок інвалідам-спинальникам, особливостей надання безповоротної фінансової допомоги підприємствам громадських організацій інвалідів, особам з інвалідністю для здобуття ними вищої освіти.