Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Cтан виконання плану заходів спрямованих на забезпечення осіб постраждалих внаслідок антитерористичної операції необхідними ТЗР(30.07.2015р.)
Опубліковано 31 липня 2015 року о 09:59

Держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.

План  заходів, впроваджений підприємствами протезно-ортопедичної галузі України, спрямований на забезпечення осіб, постраждалих внаслідок антитерористичної операції необхідними їм ТЗР включає співпрацю  казенних та державних протезно-ортопедичних підприємств з медичними закладами та соціальними партнерами щодо виявлення учасників АТО, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи особисто з учасниками АТО, забезпечення зворотного зв’язку між підприємствами та учасниками АТО, а також висвітлення роботи підприємств  в ЗМІ.

Казенні та державні протезно-ортопедичні підприємства, а також підприємства інших форм власності,з вересня 2014р.  активно приймають участь  в процесі реабілітації осіб, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України і безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, перебували безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції.

Так,станом на початок липня, з моменту проведення АТО, підприємствами галузі надано протезно-ортопедичну допомогу, а саме забезпечено протезами та ортезами верхніх та нижніх кінцівок 99 учасників АТО, з них  більшість  - 72  учасника АТО отримали протезно-ортопедичну  допомогу на казенних і державних протезно-ортопедичних підприємствах та клініці НДІ, в тому числі на:Вінницькому КЕПОП – 4 особи;Дніпропетровському КЕПОП – 6 осіб;Житомирському ДЕПОП – 2 особи;Київському КЕПОП – 14 осіб; Львівському КЕПЗПіП - 21 особа;Миколаївському ДЕПОП – 3 особи; Одеському КЕПОП – 1 особа; Полтавському КЕПОП –14осіб;Хмельницькому ДЕПОП – 3 особи та клініці ХарківськогоНДІ – 4 особи.

Інших 27 учасників АТО забезпечено протезами верхніх та нижніх кінцівок  на підприємствах інших форм власності.

В даний момент надається  протезно-ортопедична допомогаще 40учасникам АТО, з них 27 виявили бажання отримати допомогу на казенних та державних підприємствах та клініці Харківського НДІ,де вже розпочато процес протезування, в тому числі на:Дніпропетровському КЕПОП –7 осіб;Житомирському ДЕПОП – 1 особа; Київському КЕПОП – 2 особи;Львівському КЕПЗПіП - 6 осіб; Миколаївському ДЕПОП – 1 особа; Тернопільському ДЕПОП – 2 особи, Хмельницькому ДЕПОП – 1 особа, та клініці Харківського НДІ – 7осіб.

Підприємствами інших форм власності в даний момент надається протезно-ортопедична допомога ще 13 особам.Готуються до протезування, а саме, в даний момент лікуються у медичних закладах, отримують консультації щодо протезування ще 76 учасників АТО, які потребують протезування .

Крім цього ще 66 учасників АТО потребують такі ТЗР як крісла колісні, ортопедичне взуття, спеціальні засоби реабілітації та інш. ТЗР.

Представники казенних та державних протезно-ортопедичних підприємств постійно проводять  роботу по інформуванню та консультуванню учасників АТО щодо можливостей здійснення протезування (ортезування)  в Україні.

Діяльність  протезно-ортопедичних підприємств у напрямку реабілітації та можливостей надання протезно-ортопедичної допомоги учасникам АТО, висвітлюється у всеукраїнських та регіональних ЗМІ, на сайтах підприємств. Підприємства також активно співпрацюють з  телеканалами як з регіональними так і всеукраїнськими.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux