Зустріч з учасниками АТО
Опубліковано 30 березня 2017 року о 14:19

Важливим напрямком діяльності Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів є проведення роз’яснювальної роботи серед учасників АТО з інвалідністю щодо їх соціального захисту.

23 березня 2017 року заступник директора відділення Фонду                                        Денисенко Т.Д., начальник відділу правового забезпечення, взаємодії                                  з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи Белікова О.А. провели у міському центрі зайнятості зустріч з учасниками антитерористичної операції, які мають статус осіб з інвалідністю.

Присутні були поінформовані щодо їх права на працю, дотримання роботодавцями нормативу створення робочих місць та працевлаштування на них осіб з інвалідністю, отримання учасниками АТО з інвалідністю засобів реабілітації, санаторно-курортних путівок, компенсації замість санаторно-курортного лікування, автомобіля, оплати навчання у ВУЗах та перекваліфікації             у центрі зайнятості, друкованих ЗМІ за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.

По закінченню зустрічі працівники відділення Фонду відповіли на численні запитання учасників зібрання, обмінялися контактними даними та сфотографувалися на пам`ять.