Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Зустріч з трудовим колективом підприємства об’єднання громадян «Екопласт» ВОІ СОІУ
Опубліковано 19 квітня 2017 року о 10:26

        Напередодні Пасхальних свят представниками Одеського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів проведена зустріч з трудовим колективом підприємства об’єднання громадян «Екопласт»  Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

        Підприємство  «Екопласт»  розпочало свою діяльність в 2010 році і спеціалізується на виробництві ігор та іграшок із пластмас. Продукція виробляється з вітчизняної сировини, яка пройшла сертифікацію щодо її безпечності для здоров’я дітей.

        Головною метою діяльності підприємства є  отримання прибутку та його подальше  використання  на створення нових робочих місць для інвалідів, здійснення заходів щодо трудової, соціальної, медичної, матеріальної реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями.

       Слід зазначити, що продукція  підприємства «Екопласт»  користується значним попитом серед оптових і роздрібних покупців як на внутрішньому ринку країни, так і на зовнішньому. Це обумовлено оптимальним співвідношенням ціни і якості товарів.

       Враховуючи, що на підприємстві «Екопласт»  з  32 працюючих осіб 23 людини є інвалідами  за різними групами нозологій,  відділенням Фонду налагоджена тісна співпраця з підприємством.

       Так, в 2012 році за сприянням  відділення Фонду підприємство отримало фінансову допомогу  на безповоротній основі на технічне переоснащення виробництва, завдяки чому був  придбаний термопластавтомат  для виробництва іграшок.

        В результаті проведеної реконструкції  і модернізації виробничого обладнання було  започатковано виробництво нових видів іграшок: «Конструктор дитячий», «Кухня дитяча», «Посуд дитячий». Також було налагоджено  виробництво понад 15 найменувань машинок різного розміру (маленькі розміром від18 до 20 см, середні - від 25 до 28 см, великі – від 30 до 90 см). Машинки призначені для дітей віком від 1 до 6 років. При цьому кожна іграшка-машинка має свою власну назву. Наприклад,  «Підйомний кран», «Пожежна машинка», «Машинка - екскаватор» і т.д., що сприяє розвитку пам’яті у дітей.

        Завдяки проведеному технічному переоснащенню було створено  додатково 12 робочих місць, на які працевлаштовані інваліди на посадах комплектувальників виробів із пластмас, вантажників, ливарників виробів із пластмас. З них 3 особи працюють на дому – здійснюють комплектування продукції. Підприємство доставляє напівфабрикат робітникам, працюючим на дому,  і потім  забирає готову продукцію. Підприємство здійснює безоплатну доставку працівників підприємства на роботу і з роботи .

   Отже, на підприємстві «Екопласт»  створені  сприятливі умови для того, щоб працівники з інвалідністю були спроможні реалізувати себе як повноцінні члени суспільства, були здатні випускати якісну продукцію і заробляти заробітну плату. А головне - мати можливість працювати,спілкуватися і жити повноцінним життям.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux