Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Зустріч у товаристві інвалідів
Опубліковано 05 серпня 2013 року о 09:17

30 липня поточного року директор Херсонського обласного відділення Фонду І.Колотинська та працівники відділення провели робочу зустріч із головою обласного товариства інвалідів С.Кушнірук та активістами організації. Обговорювалось питання співпраці товариства з відділенням Фонду у межах його компетенції, про можливість отримання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі чи позики за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів у 2014 році.

С.Кушнірук інформувала, що на цей час на обліку в товаристві перебуває близько 600 інвалідів, розповіла про роботу товариства по організації оздоровлення інвалідів, по роботі підприємства ”Вектор”, яке засноване громадською організацією інвалідів і потребує оновлення устаткування, по вирішенню різних соціально-побутових питань інвалідів. Зупинилася також на проблемах з юридичних питань, роз’яснення яких часто потребують інваліди.

Директор відділення І.Колотинська надала інвалідам детальну інформацію щодо основних завдань відділення, розповіла про фінансування загальнодержавних програм з таких напрямів, як забезпечення інвалідів та інвалідів-чорнобильців автомобілями, санаторно – курортне оздоровлення інвалідів. Крім того зупинилася на можливостях Фонду соціального захисту інвалідів надавати фінансову допомогу на поворотній та безповоротній основі:  інвалідам I і  II групи – на передплату одного друкованого періодичного видання на рік на одного інваліда (сім’ю інваліда), засновником якого є всеукраїнська громадська організація інвалідів; інвалідам шляхом оплати:

- протезно-ортопедичним підприємствам вартості технічних засобів реабілітації (протезно-ортопедичних виробів підвищеної складності);

- вартості їх навчання та перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії.

Вона також зазначила, що інваліди можуть отримати роз’яснення питань правового характеру в межах компетенції відділення.

Інваліди ознайомилися з положеннями Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно-господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 06.09.2010 року № 270 та змінами до неї, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики від 20 лютого 2012 року №90.

Під час зустрічі працівники відділення Фонду надали друковані матеріали щодо роз’яснення питань соціального захисту інвалідів, інформацію про роботу відділення.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux