Зустріч
Опубліковано 09 червня 2017 року о 08:46

07 червня відбулася зустріч директора Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів — Неборського Володимира Олександровича та головного бухгалтера відділення Фонду Малишевої Людмили Василівни з представниками Білоцерківського УВП УТОС, а саме: із заступником директора — Бовт Ганною Іванівною,   головним бухгалтером — Геращенко Галиною Павлівною та інженером — Кущак Олегом Петровичем.

Під час зустрічі було  оглянуто виробничі потужності та обговорено  можливість надання фінансової допомоги на безповоротній, поворотній та цільовій основі за рахунок коштів Фонду  з метою створення додаткових робочих місць для осіб з інвалідністю.

Додатково інформуємо, що Білоцерківський УВП УТОС більше 45 років є розробником і постачальником низьковольтної продукції і систем безпечної експлуатації ліфтів. Понад 70% продукції експортується на ринки країн СНД.

Підприємство ось уже 80 років проводить заходи щодо соціально-трудової, медичної та професійної реабілітації інвалідів, дітей-сиріт, які змогли довести всьому суспільству, що вони не менш здатні і талановиті, ніж інші, то, що відсутність можливості осягати світ за допомогою зору не є перешкодою для його повноцінного пізнання.