Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Засідання Дорадчої ради
Опубліковано 03 лютого 2012 року о 10:03

31 січня 2012 року в Івано-Франківському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів відбулося засідання Дорадчої ради обласного відділення Фонду, у якому брали участь представники управлінь облдержадміністрації та громадських організацій інвалідів області.

Було підсумовано роботу обласного відділення Фонду у 2011 році.

Відповідно до Указу Президента України від 1 червня 2005 року №900/2005 „Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями” обласне відділення Фонду спільно з головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації розробило, а розпорядженням голови облдержадміністрації від 27.06.2008 року № 387 та рішенням обласної Ради від 19.09.2008 року № 646-25/2008 затверджено обласну програму „Безбар’єрне Прикарпаття у 2008-2011 роках”, а також "Обласну програму соціальної підтримки та реабілітації інвалідів зору на 2010-2014 роки" затверджену рішенням обласної ради від 18.09.2009 року № 867-32/2009. Виконання визначених Програмами заходів дасть можливість особам із обмеженими фізичними можливостями мати рівний з іншими громадянами доступ до охорони здоров’я, освіти, зайнятості, професійної орієнтації і професійної підготовки, фізкультури та спорту, об’єктів житлового призначення, соціальної інфраструктури, адмінбудинків, громадського пасажирського транспорту і зв’язку.

За дорученням голови облдержадміністрації, на виконання постанови Кабміну України від 29.07.2009 р. № 784, обласне відділення Фонду брало участь у розробці "Заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими можливостями та інших мало мобільних груп населення області на 2009-2015 роки", також проводилась робота з виконання обласної програми "Регіональна програма зайнятості населення на 2010-2011 роки".

Обласним відділенням Фонду здійснюється реалізація обласної програми, яка затверджена у 2007 році „Розвиток системи реабілітації та трудової зайнятості осіб з обмеженими можливостями, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю на період до 2011 року”;

У 2011 році за кошти Фонду соціального захисту інвалідів створено 36 робочих місць.

На виконання заходів, щодо соціальної, трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів, фінансування яких здійснюється за рахунок штрафних санкцій, що надходять до Фонду соціального захисту інвалідів, профінансовано видатки у 2011 році по наступних напрямках:

- оплата непрацюючим інвалідам витрат на навчання та перекваліфікацію у професійно-технічних, вищих та інших навчальних закладах для здобуття професії;

- фізкультурно-спортивна реабілітація інвалідів;

- передплата інвалідам одного періодичного видання на рік;

- компенсація за невикористані санаторно-курортні путівки;

- доставка реабілітаційного обладнання інвалідам області;

Щодо реалізації державної політики соціального захисту інвалідів обласне відділення Фонду, в межах своєї компетенції, співпрацює з державними органами, громадськими організаціями, благодійними Фондами та іншими установами, організаціями причетними до вирішення проблематики соціального захисту інвалідів.

По сплаті роботодавцями на розрахунковий рахунок Фонду адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу по працевлаштуванню інвалідів обласним відділенням Фонду у звітному періоді поточного року підтримувалась тісна співпраця з правоохоронними органами, податковою службою, обласним управлінням юстиції, центрами зайнятості, райдержадміністраціями та управліннями пенсійного Фонду на місцях.

За станом на 01.01.2012р. до державного бюджету надійшло 945,8 тис. грн. адміністративно-господарських санкцій.

Обласне відділення Фонду приділяє особливу увагу питанням створення інвалідам умов для отримання освіти.

Із студентами, які в поточному році закінчили навчання і потребують допомоги по працевлаштуванню проведені співбесіди, а до центру зайнятості направлено звернення з проханням розпочати пошук підходящої роботи для випускників, які навчались за кошти Фонду із них у 2011 році працевлаштовано 29 осіб.

У звітному періоді проводилась робота Єдиного інформаційного банку даних Фонду соціального захисту інвалідів щодо реєстрації роботодавців про зайнятість та працевлаштування інвалідів. Станом на 01.01.2012р. у реєстр обласного відділення Фонду внесено 2789 підприємств, установ, організацій різних форм власності з чисельністю працюючих 8 і більше осіб.

З метою забезпечення відкритості у діяльності обласного відділення Фонду для населення області в засобах масової інформації оприлюднюються відповідні матеріали.

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux