Виставка у Верховній Раді
Опубліковано 13 грудня 2016 року о 12:59

          Минулого тижня в стінах Верховної  Ради України пройшла виставка творчих робіт людей з обмеженими можливостями, приурочена до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

       Виставку робіт від Луганщини представляла голова ЛОІ ВОІ «СОІУ» Наталія Гордєєва.

     Автором представлених робіт є заслужений  майстер  України з невеличкого селища, що біля Сєвєродонецька, Олександр Іванович Романенко,   відомий багатьом поціновувачам народної творчості по   колекції дерев’яних байбаків, які є одним з символів Луганської області На виставці можна було побачити лише невелику частину витворів майстра, а в цілому, їх кількість - понад дві тисячі. Роботами народного майстра цікавляться  не лише в Україні, а і за ії межами. Творить Олександр Іванович з самого дитинства, а майстерності набирав у китайського майстра.

О. Романенко  має хист неначе  оживити дерево, вдихнути в нього свою доброту і щирість та відправити мандрувати світом, щоб бачили люди таку красу та теплішали їх душі.

     Серед людей з інвалідністю багато є творчих людей і хотілося б щоб їхнім роботам більше приділялось уваги від громадськості та держави.