Універсальна доступність та інклюзивність
Опубліковано 30 січня 2017 року о 13:23

        Директор Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Андрій Воробець 26 січня 2017 року на запрошення адміністрації відділення АТ «Ощадбанку» прийняв участь в урочистому відкритті нового відділення установи, перевагою якого з-поміж інших є універсальна доступність та інклюзивність для потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Приміщення та територія навколо об'єкту  зпроектовані та побудовані з дотриманням вимог доступності. Це одне з 10 відділень в Україні, повністю адаптоване для потреб осіб з інвалідністю. Дотримання та якісне забезпечення необхідних умов безперешкодного доступу в даній установі відбулося за сприяння відділення Фонду.

На відкриття завітали чимало запрошених офіційних представників, партнерів та представників ГО інвалідів. Кілька молодих людей з числа спортсменів-візочників наочно продемонстрували доступність закладу для отримання банківських послуг та висловили побажання, щоб всі без вийнятку установи та заклади в місті стали більш доступними та безпечними.