Рівні права та можливості у сфері зайнятості
Опубліковано 30 січня 2017 року о 13:26

У приміщенні Житомирського міського центру зайнятості  відбувся спільний семінар з роботодавцями  м. Житомира та Житомирського району на тему «Забезпечення особам з особливими потребами рівних прав та можливостей у сфері зайнятості»   за участю  Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту.

Під час семінару висвітлено і обговорено реформування державної служби зайнятості, перспективи ринку праці, працевлаштування осіб з інвалідністю.

       Представником   відділення Фонду була проведена роз`яснювальна  робота  щодо виконання ст.ст.19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», а саме: реєстрація у відділенні Фонду, подача звітності за формою № 10-ПІ « Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів» за 2016 рік, та своєчасна сплата адміністративно-господарської санкції в разі не виконання нормативу по працевлаштуванню людей з особливими потребами.

 

Також в ході семінару була   надана інформація щодо можливостей у наданні фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду на створення робочих місць для працевлаштування осіб з особливими потребами.

По закінченню зустрічі фахівцями були надані вичерпні відповіді, на запитання, які зацікавили учасників семінару,  обговорені  питання  щодо працевлаштування та соціального захисту інвалідів.