Табір активної реабілітації
Опубліковано 24 лютого 2017 року о 12:22

У лютому 2017 р. на Львівщині у с.Яворів Турківського району на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру проходить табір фізкультурно-спортивної реабілітації для осіб з інвалідністю, яких направив Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Вартість їх перебування у таборі оплачує Львівське ОВ ФСЗІ у рамках державної програми "Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів" за напрямом "Соціальна, трудова та професійна реабілітація інвалідів, видатки на створення Національного центру параолімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів та Західного реабілітаційно-спортивного центру".

Метою такого табору є досягнення неповносправними максимальної незалежності від сторонньої допомоги і, тим самим, покращення якості свого життя.

У таборі беруть участь 12 неповносправних трьох нозологій: з вадами зору, опорно-рухового апарату та слуху та 5 супроводжуючих – організаторів та тренерів, які готують їх до участі у реабілітаційних та рекреаційних заходах.

Процес активної реабілітації включає заходи із застосуванням засобів фізичної культури та спорту, скерованих на самообслуговування, максимальну незалежність у повсякденному житті та побуті, інтеграцію та суспільну активність людини, що зазнала травми чи захворювання хребта та спинного мозку. Основними складовими процесу активної реабілітації є фізична, психологічна та соціальна реабілітація.