Свято Маланки на Луганщині
Опубліковано 20 січня 2017 року о 11:01

Новорічні та різдвяні свята – це чудова нагода створити свято, перш за все, для дітей. І не лише у родинному колі, а й у закладах освіти, культури, реабілітації тощо.

Доброю нагодою привітати хлопчиків і дівчаток з особливими потребами скористались працівники Луганського обласного відділення Фонду, які 13 січня разом з представниками місцевої влади завітали на свято Маланки до Кремінського районного центру реабілітації дітей – інвалідів.
У приміщенні, яке було капітально відремонтовано у 2016 році, цього дня було особливо тепло і затишно – від щирих емоцій, від посмішок, від новорічного сподівання на диво.

Робітники реабілітаційного центру та діти були вдягнуті в українські народні костюми. Протягом заходу діти співали пісні, водили хороводи, розповідали колядки та щедрівки. Також вихователі дитячого центру проводили рухливі ігри для дітей. Малеча була у захваті.

Наприкінці свята представник Луганського обласного відділення ФСЗІ Коваленко Юлія привітала всіх із новорічними та різдвяними святами та від відділення Фонду подарувала дітям набори для малювання. Діти та вихователі запросили усіх охочих до столу скуштувати святкову кутю.