Свято для малечі
Опубліковано 07 червня 2017 року о 16:39

      У  перший день літа країна  святкує  Міжнародний день захисту дітей. Для наймолодших дітлахів, які  відвідують Харківський  реабілітаційний  центр  молодих  інвалідів  та  членів  їх сімей  «Право  вибору» дорослі підготували цікаве свято.

      Спочатку працівники  центру  та волонтери зібрали всіх у світлій святковій залі, де  казкові герої  організували цікаві ігри для дітей. Клоун  Федір  та  кролик  Лялечка  презентували  цікаві номери з м’ячами: великими та не дуже. Діти із задоволенням  підігрували  клоуну, а ще  усі бажаючі  фотографувалися  разом із казковими персонажами та  клоуном. Особливу увагу діти приділили  кролику  Лялечці, яка постійно була у центрі уваги.

      А потім на вулиці були цікаві станції  гри, по яких подорожували групи дітей разом з волонтерами. А на станціях вони малювали, відповідали на цікаві запитання, виконували фізичні вправи, тощо.

       Саме  цікаве – це очікування  подарунків, які  були заготовлені для  усіх дітей, які прийшли на  свято  у центр. Їх  теж розігрували  між дітьми  за  допомогою лотереї. Але саме головне – пригощання  морозивом. Тут  радість та любов до цього солодкого гостинця перевищили усі очікування дорослих: скільки було радості, оплесків  та сміху. Закінчилося свято  пригощанням морозивом та веселою музикою. А літо тільки розпочалося. Попереду у  наших дітей поїздка на реабілітацію до Болгарії, відпочинок  за містом та просто тепла та сонячна погода, якій радіють діти.