A+
  • Людям із порушенням зору
«Срібло» з Парижу
Опубліковано 03 листопада 2015 року о 13:49

Змагання  серед спортсменів  з ураженням  опорно-рухового апарату  відбулися  в Парижі.

У  Кубку  взяли  участь  понад  200 спортсменів  з 31  країни  світу.  За підсумками  змагань збірна  України  завоювала  3  срібні  та  3 бронзові  медалі. Одну зі  срібних  нагород  до медального  кошику  України  поклала  харківська  фехтувальниця  Євгенія  Бреус.

На шляху  до  фіналу  Євгенія  успішно  пройшла  кваліфікацію, потім перемогла  суперницю з Польщі. У півфіналі здолала свою співвітчизницю  Наталю Морквич  з рахунком  15:12. А у фінальному  поєдинку  програла суперниці з Китаю  та  посіла  друге  місце.

Варто зазначити, що  китайські  фехтувальники були  найсильнішими  на цьому  Кубку світу та  посіли  перше місце  в медальному заліку. Збірна  України за  цим показником  була п’ятою.