Школа для особливих дітей
Опубліковано 16 травня 2017 року о 12:38

21 травня у Рівному відкриють школу для особливих дітей, вона носитиме назву — "Bаby Sun". Навчатися в такій школі діти зможуть вже з 2 місяців і до 14 років.

Якісна реабілітація, адаптація і соціалізація особливих дітей, саме на це буде спрямована діяльність закладу. З допомогою галузевих експертів батьки дізнаються про всі права та нові можливості для їхньої дитини.

Зараз діти з синдромом Дауна не можуть якісно отримати всіх практичних навиків, які б допомогли б їм відчути себе повноцінними людьми.

У начальному центрі профорієнтації діти щоденно будуть займатися зі вчителями реабілітологами. Робота в офісі, у кафе, кухня і побутово-господарські роботи — це ті місця, де спеціалісти допоможуть адаптовуватись "сонячним діткам". Окрім того, у центрі будуть облаштовані кімнати, де діток вчитимуть розвиватися фізично.

Керівники проекту мають на меті створити таку школу, в якій дітей з синдромом Дауна зможуть навчити як забезпечити повноцінне життя в подальшому. Центр допоможе створити позитивне відношення до дітей з особливими потребами в сучасному українському суспільстві.