«Матуся - Родина - Херсон - Україна»
Опубліковано 16 травня 2017 року о 12:21

У Херсоні вперше відбувся родинний фестиваль, яким відзначили Міжнародний День матері та Всесвітній День сім’ї. Організаторами заходу виступили: громадська організація «Громада.ua», громадська організація «Херсонське обласне товариство інвалідів», громадська організація «Спілка жінок Херсонщини».

Перед початком заходу для дітей було проведено безліч майстер-класів, фестиваль «Музична родина», акція «Танцюй з родиною». На стендах у холі представлено кращі знімки з фотосесії, на яку запрошувались багатодітні родини.

 У переповненому кіноконцертному залі «Ювілейний» були присутні керівники міста, громадських організацій, волонтери, діти та особи з інвалідністю міста та області, керівництво та працівники Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, багатодітні родини Херсона та всі охочі залучитися до цього свята.

Усіх присутніх привітали голова Херсонської міської ради В.Миколаєнко, секретар Херсонської міської ради О.Урсуленко, керівник громадської організації «Громада.ua» Н.Шатілова  та інші.

В рамках фестивалю пройшло нагородження переможців інтерактивного фотоконкурсу «Family creativity» на краще сімейне фото, також               нагороджено подяками вчителів школи № 30 м. Херсона, педагогічні колективи Цюрупинського будинку-інтернату для дітей-інвалідів та обласного будинку дитини.

         Глядачів вітали творчі колективи м. Херсона.

          Організатори родинного фестивалю змогли надихнути сотні херсонців і створити родинне свято, об’єднати громаду навколо справжніх цінностей – «Матусі#Родини#Херсона#України».