Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Роботодавці навчаються
Опубліковано 29 січня 2010 року о 10:53

              У Чернігові  21 січня було  днем всеобучу для роботодавців, відбулося   3  семінари, в яких брали участь представники відділення Фонду соціального захисту інвалідів:

·                   На базі  ДПІ у м. Чернігові проведено  спільний семінар, на якому  з питань  реалізації роботодавцями вимог Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” виступила заступник керуючої відділенням  Ольга Оберемко. Учасників було ознайомлено  зі змінами в законодавчих і нормативних актах щодо реалізації ст.19,20 зазначеного Закону. Надані ґрунтовні роз”яснення  реєстрації роботодавців у відділенні Фонду,  підготовки та подання підприємствами Звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів, розрахунку та сплати адміністративно-господарських санкцій та пені, щодо проведення контрольно-перевірочної роботи та критеріїв,  за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання. Звернуто увагу на  відповідальність посадових осіб, передбачену ст. 188-1 Кодексу  України “Про адміністративні правопорушення”.  Проінформовано про деякі моменти з практики розгляду позовних вимог відділення у суді.  Дано відповіді на численні запитання учасників семінару.

·                   На семінарі аудиторської фірми “Цурій-аудит” для головних бухгалтерів та фізичних осіб-підприємців, який проходив  на базі учбово-методичного комплексу обласної ради профспілок, головний спеціаліст відділу забезпечення надходжень, організаційної  роботи по соціальному захисту інвалідів, кадрового забезпечення та юридичної роботи Любов Ковтун надала роз”яснення  вимог ст. 19, 20 Закону України “Про основи  соціальної захищеності інвалідів в Україні” щодо  своєчасної  їх реєстрації у відділенні,  надання звітів  форми №10-ПІ  та сплати адміністративно-господарських санкцій в  разі невиконання 4-х відсоткового нормативу створення робочих місць для інвалідів, відповіла на численні запитання учасників семінару.

·                   Ефективне обговорення  актуальних питань взаємодії підприємств  області та відділення Фонду соціального захисту інвалідів  щодо виконання  вимог Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” та постанови Кабінету Міністрів України  від 31.01.2007 № 70 “Про реалізацію вимог ст. 19.20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”  Любов Ковтун провела також із слухачами курсів для керівників кадрових служб великих підприємств та акціонерних товариств, на базі навчально-методичного центру обкому профспілок, надала  роз”яснення  щодо реалізації вимог Закону,   а також  щодо  відповідальності посадових осіб, передбаченої  ст. 188-1 Кодексу  України “Про адміністративні правопорушення”. 

             Усього у семінарах взяли участь понад 300 представників підприємств обласного центру. Роботодавцям, що відвідують відділення,  також надаються обґрунтовані роз”яснення  та індивідуальні консультації з питань заповнення та подання до  відділення річних звітів за формою №10-ПІ.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux