Профконсультативний захід
Опубліковано 24 січня 2017 року о 12:19

Запорізьким міським центром зайнятості 18 січня 2017 року проведено профконсультативний захід для осіб з особливими потребами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні. Семінар відвідали 11 громадян з числа осіб з інвалідністю.

Семінар розпочато спеціалістами центру зайнятості, які поінформували безробітних про послуги, які надаються установою  щодо навчання за рахунок коштів служби зайнятості. Запрошені  отримали інформацію про наявні вакантні посади у роботодавців міста.

Для надання консультацій в ході заходу запрошено заступника директора Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Сератюкову Г.В.

Заступник директора відділення Фонду роз’яснила основні напрямки роботи відділення, зокрема щодо надання фінансової допомоги особам з обмеженими можливостями на отримання освіти шляхом відшкодування вартості навчання у будь-якому навчальному закладі України, щодо здійснення передплати друкованих періодичних видань, щодо безпосереднього звернення інвалідів до роботодавців для працевлаштування.

В ході заходу присутнім були надані поради та індивідуальні інформаційні консультації з питань професійної орієнтації, професійного навчання, працевлаштування, порядку захисту порушених прав у сфері трудового законодавства, зокрема у разі незаконного звільнення, порядку звернення до органів державної влади та суду.