Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пріоритети у забезпеченні протезно-ортопедичними виробами
Опубліковано 30 травня 2014 року о 09:37

          Враховуючи складну економічну ситуацію в країні та нагальну потребу в економному та раціональному використанні державних коштів, одним із пунктів Рішення засідання Ради директорів Фонду соціального захисту інвалідів (24 квітня 2014р.) територіальним відділенням Фонду було доручено спільно з представниками громадських організацій інвалідів та ПО «Укрпротез» обговорити  Пріоритети у забезпеченні протезно-ортопедичними виробами інвалідів в умовах обмеженого фінансування.

З цією метою 20 травня 2014 року керівництво Миколаївського обласного відділення Фонду провело зустріч на території Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства ПО «Укрпротез» (директор Руснак Л.О.).

В зустрічі взяли участь:

- голова Миколаївського обласного осередку Всеукраїнської асоціації працездатних інвалідів Костирко Ю.В.;

- голова Миколаївської обласної організації УТОГ Городнича Т. М.;

- голова Миколаївського обласного осередку громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» Каракадько П. М.;

- голова Миколаївської обласної організації УТОС Мовчан О. П.;

- голова Миколаївської обласної організації «Союз організацій інвалідів України» Руденко Г. М.;

- голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» Бажмін В. Б.

На початку учасники зустрічі ознайомились з роботою підприємства, оглянули приміщення майстерень, адміністративного блоку, склад готової продукції, поспілкувались з інвалідами, які перебували у стаціонарному відділенні підприємства та були приємно вражені позитивними відгуками о роботі персоналу підприємства з боку пацієнтів.

Миколаївське ДЕПОП працює в протезно-ортопедичної галузі 17 років, повністю укомплектовано висококваліфікованими фахівцями у сфері протезування, ортезування та виготовлення ортопедичного взуття. Трудовий колектив складається з понад 80 працівників більш ніж 40 професій. На обліку підприємства з метою отримання протезно-ортопедичної допомоги перебуває понад 20 тисяч населення Миколаївської області.

Під час робочої частини зустрічі були розглянуті питання, зокрема:

- визначення, на період запровадження жорсткого режиму економії бюджетних коштів, до прийняття рішення Урядом, пріоритетів при забезпеченні осіб з інвалідністю засобами реабілітації, ортопедичним взуттям;

- обговорення специфікації основних комплектувальних виробів до протезно-ортопедичних виробів на 2014 рік як додатку до договору з протезними підприємствами, що здійснюють забезпечення окремих категорій населення протезно-ортопедичними виробами. Присутні акцентували увагу на доцільності та необхідності включати до специфікації тільки сертифіковану продукцію та вважати варіанти комплектації протезно-ортопедичних виробів, які наведенні у специфікації, як рекомендовані.

Безумовно, учасники заходу погодились з тим, що в умовах жорсткої економії першочерговому забезпеченню підлягають діти – інваліди.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux