Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Працевлаштування людей з інвалідністю
Опубліковано 06 березня 2017 року о 14:44

      В  рамках міжнародного  проекту «Тренінги, розширення  економічних  можливостей, допоміжні  технології  та послуги  медичної/ фізичної реабілітації», що  реалізується  у 5  областях  України,  у  Харкові  3 березня  відбувся  тренінг для  роботодавців «Сучасні підходи до  працевлаштування   осіб з інвалідністю  на відкритому ринку  праці».  Це  вже друга така зустріч на Харківщині. У минулому році  вже проводився такий  тренінг для роботодавців.

       Для  участі  у тренінгу були запрошені  представники роботодавців з різних сфер  економічної діяльності та форм  власності, також у  тренінгу  взяли  участь представники  громадських  організацій осіб з  інвалідністю, які  є  членами  ВГО  «Національна Асамблея осіб з  інвалідністю  України». Також у  цьому заході  взяли  участь  представники  обласного  відділення  Фонду  соціального захисту  інвалідів  та  обласної  служби зайнятості.

         Учасники тренінгу  із зацікавленістю  працювали з тренером  - Ларисою  Байдою – начальником відділу  ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України», а  потім спілкувалися з Генеральним Секретарем Національної Асамблеї Вікторією Назаренко, задавали  питання представникам  відділення Фонду  соціального захисту  інвалідів та служби зайнятості.

         Усі учасники  тренінгу  отримали корисні  матеріали з питання проведення  проекту  в Україні, з питань впровадження  універсального дизайну, забезпечення  доступності для  всіх категорій  людей з інвалідністю та дослідження корпоративної  політики (український індекс корпоративної рівності). Крім цього, матеріали  містять цікаву  інформацію про інклюзивне банківського обслуговування  в Ощадбанку України.

         По закінченні  тренінгу  організаторам  було  приємно слухати схвальні  відгуки  про важливість таких заходів  для роботодавців що  допомагають  долати  стереотипи, націлюють  на  працевлаштування  без бар’єрів, пробуджують цікавість до впровадження  європейських  підходів до корпоративної  рівності, розкривають  нові шляхи до партнерства. За такою кропіткою роботою організаторів  проекту стоїть наполегливе бажання  ввести у життя нашого суспільства сучасні підходи до людей з інвалідністю.

          Успіхи у реалізації проекту «Тренінги, розширення  економічних  можливостей, допоміжні  технології  та послуги  медичної/ фізичної реабілітації» -  важливі  кроки  на  шляху ліквідації  стереотипів  щодо  людей з інвалідністю. А головне – розуміння  того, що  нічого не потрібно спеціально  влаштовувати для  людей з інвалідністю, а потрібно зробити зручними умови для  усіх людей. Адже всім відомо, що  передові  науково-технічні  пристосування  з’явилися  та  активно  використовуються   не тільки  людьми з інвалідністю, для яких створювалися, а й  усіма  людьми.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux