Нарада
Опубліковано 20 січня 2017 року о 10:50

В приміщенні Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, під керівництвом директора відділення Фонду Олени Космакової, була проведена нарада за участю керівників підприємств та організацій інвалідів області.

На зустрічі були підведені підсумки спільної співпраці, обговорювалися питання щодо надання підприємствам системи УТОГ та УТОС фінансової допомоги та питання щодо належного оформлення пакету документів на отримання фінансової допомоги  у 2017 році.

         В ході зустрічі, Олена Космакова  відповіла на численні  запитання представників громадських організацій інвалідів, були розроблені  шляхи вирішення всіх поставлених питань,щодо подальшої співпраці задля поліпшення життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.

       З метою надання послуг з інформаційного забезпечення, відділення Фонду щорічно здійснює передплату друкованих видань соціальної направленості, а тому, на засіданні було підняте питання надання ГОІ списків інвалідів для оплати підписки періодичних видань на 2017 рік.

        Зважаючи на те, що громадські організації є неприбутковими та існують  за рахунок внесків, відділення Фонду постійно надає фінансову підтримку на здійснення статутних завдань цих організацій.

         Спільні зусилля відділення Фонду та громадських організацій, що опікуються особами з інвалідністю, дозволять досягти високого рівня соціальної захищеності осіб з обмеженими фізичними можливостями та комплексно вирішити проблеми зазначеної категорії громадян.