Фінансова підтримка підприємств
Опубліковано 27 березня 2017 року о 14:44

В приміщенні Коломийського  районного центру зайнятості  проведено семінар на тему: «Фінансова підтримка підприємств, в тому числі на яких працюють інваліди, у період тимчасових труднощів. Застосування профілактичних заходів, спрямованих запобіганню настання страхових випадків» за участі представників обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, обласного центру зайнятості та роботодавців району.

На семінарі обговорили питання зайнятості інвалідів району створення робочих місць роботодавцями для працевлаштування інвалідів, надання фінансової допомоги роботодавцям на створення робочих місць для інвалідів за кошти Фонду соціального захисту інвалідів. Обговорювалося питання надомної роботи.

Магас Андрій Васильович заступник директора та Юхменко Дмитро Миколайович начальних відділу по роботі з роботодавцями обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів розповіли присутнім про можливість створення робочих місць за кошти Фонду соціального захисту інвалідів, зокрема про надання дотації на створення спеціальних робочих місць та надання безвідсоткової цільової позики. Також наголосив на термінах подачі звітності та реєстрації у відділенні Фонду.