Євроінтеграційні процеси на Донбасі
Опубліковано 31 січня 2017 року о 13:01

          26 січня Луганською облдержадміністрацією спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України, міжнародним фондом «Відродження» та соціологічною службою «Центр прикладних досліджень» проведено круглий стіл для представників  місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, державних теріторіальних установ за темою «Євроінтеграційні процеси на Донбасі: спільне вироблення плану дій на майбутнє». До участі у цьому заході було запрошено директора Луганського відділення Фонду Н.В.Чибрисову.

            Експерт з питань євроінтеграції Андрій Каракуц у вступному слові зауважив, що основним предметом дискусії мають виступити локальні аспекти реалізації євроінтеграційних намірів в Луганській області. Крім того, присутні досить активно обговорили суспільно-політичну та соціально-економічну ситуації на Луганщині, внесок Європейського Союзу у відновлення регіону із наведенням реальних позитивних прикладів, таких, як відновлення зруйнованого війною мосту через Сіверський Донець, відкриття єдиного центру адміністративних послуг та інші плюси  і мінуси процесу європейської інтеграції на обласному рівні.

           Під час заходу учасники «круглого столу» висловили побажання активізації в області просвітницьких та інформаційних процесів, спрямованих на поширення об’єктивної та виваженої інформації про Європейський Союз та перспективи інтеграції України до нього.