Минулий рік на Волині відзначився презентацією першого в державі українськомовного молитовника шрифтом Брайля. Половину необхідних коштів для друку 400 примірників зібрали саме небайдужі мешканці області, волинські підприємці, духовенство, що вселило ентузіазм та дало початок для інших проектів, зокрема друку художньої літератури для людей з вадами зору.
Ініціювали проект створення Braille Studio активісти обласного осередку громадської організації «Генерація успішної дії», допомогли придбати спеціальний принтер для друку рельєфно-крапковим шрифтом офтальмологічна клініка професора Загурського та благодійний фонд «Волинь 2014», долучились, також, керівники міської влади, відділення Фонду соціального захисту інвалідів, методичну допомогу надала обласна друкарня.
У результаті спільних зусиль незрячі можуть читати книги «Літо з амазонками» Надії Гуменюк та «Волонтери. Мобілізація добра» Ірини Карпи, яких надруковано по 30 примірників. Побачив світ і перший номер популярного тижневика «Сім’я і дім» шрифтом Брайля. Це перша на Волині неспеціалізована газета, у якій незрячі можуть прочитати публікації, що не втрачають актуальність: цікаві інтерв’ю, історії успіху людей, які пережили життєві випробування, різноманітні поради. Газета розповсюджена серед незрячих читачів безплатно. Усі фінансові витрати, пов’язані з друком газети, узяв на себе холдинг «CID MEDIA GROUP».
Також нещодавно в обласному центрі Волині два заклади громадського харчування «Аліса» та «Карабас Барабас» надрукували своє меню брайлівським шрифтом. Така турбота про незрячих надає рівні можливості відвідувачам закладу, унеможливлює відчуття залежності чи дискомфорту.
І традиційно у сценічних українських костюмах з новорічно-різдвяними віншуваннями волинян вітав аматорський колектив обласної організації УТОС “Лісова пісня”. Колядками та щедрівками з побажаннями добра, щастя, достатку і миру у Новому році мали змогу послухати і працівники відділення Фонду соціального захисту інвалідів.