Єднання світів
Опубліковано 10 квітня 2017 року о 16:00

Колектив Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів відвідав  виставку фотографа Наталії Кармазіної - «Єднання світів», яку  відкрили у Конгрес-центрі Сумського Державного Унівситету. «Проект «Єднання світів» присвячений тим, хто зіткнувся з хворобою аутизму.

           13 героїв фоторобіт – це вихованці Сумського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів. Всього на виставці 22 роботи, у більшості дітей по дві фото. З кожним автор проводила близько години.


Автор виставки
, Наталія Кармазіна, називає процес роботи над виставкою складним, адже кожна дитинка, за її словами, живе за своїм планом. Вона своєю головною задачею визначила сфотографувати погляд, адже у ньому, на її думку, видно, що це здорові та розумні діти.

           Виставку присвятили Міжнародному дню поширення інформації про аутизм, який з 2008 року відзначають 2 квітня. Це друга фотовиставка у рамках проекту «Фото грані». Торік, була організована подібна виставка світлин дітей          з        особливими         потребами.

            «Мета сьогоднішньої виставки, це привернути увагу суспільства до цієї категорії дітей. Ми не зупинятимемося на досягнутому, ми будемо працювати в цьому напрямку і далі  з різними категоріями дітей, де кожна дитинка буде залучена, якщо цього захочуть батьки», – розповіла директор Сумського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів Олена         Сущенко.