День відкритих дверей Табору активної реабілітації для осіб з інвалідністю
Опубліковано 07 червня 2017 року о 17:39

6 червня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України (с. Яворів Турківського району Львівської області) відбувся день відкритих дверей Табору активної реабілітації для осіб з інвалідністю. Участь у заходах прийняла в.о. директора Фонду соціального захисту інвалідів Олена Линдюк.

Цей захід, присвячений завершенню дворічної програми з проведення Таборів активної реабілітації для осіб з інвалідністю, що пересуваються на інвалідних візках, як один із методів відновлення фізичного та соціального стану людини після ускладненої травми хребта та спинного мозку. Всього таких таборів пройшло 6 за участю 120 осіб з інвалідністю на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру.

У програмі заходу, зокрема відбулася демонстрація учасниками заходу досягнутих результатів отриманих навичок незалежного життя, у тому числі вільне володіння кріслом колісним.

З метою продовження системної роботи в напрямі проведення активної реабілітації проведено круглий стіл учасників та організаторів табору з представниками центральних органів влади й виробниками технічних засобів реабілітації.