Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Зустріч із трудовим колективом
Опубліковано 25 січня 2017 року о 16:01

        Відбулась робоча зустріч представників Одеського відділення Фонду із трудовим колективом Одеського підприємства «Електрик» Українського товариства глухих за участю спеціалістів другого Одеського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

        Одеське підприємство «Електрик» було засноване в 1974 році. На підприємстві в різний час були організовані  швейне, деревообробне, харчове і електротехнічне виробництво. Всі ці роки основним напрямком в роботі підприємства було освоєння нової та виробництво серійної електротехнічної продукції.

        Так, з урахуванням попиту на певні види електричної техніки як в промисловій сфері, так і серед пересічних громадян  керівництво і спеціалісти підприємства постійно працюють над оновленням номенклатури продукції, що виробляється, а також над  її вдосконаленням. В даний час найбільшу питому вагу в загальному обсязі виробництва продовжує займати  виробництво електротехнічної продукції.

         В ході зустрічі представники відділення Фонду розповіли учасникам  про Порядок надання Одеським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі особам з особливими потребами, а саме:

-         оплата  протезно-ортопедичним підприємствам  вартості  технічних засобів реабілітації (протезно-ортопедичні вироби підвищеної складності),

-         оплата  вартості  навчання  інвалідів  та їх перекваліфікації  у  навчальних  закладах (технікуми, професійно-технічні училища, ВНЗ),  центрах професійної  реабілітації  інвалідів  для  здобуття  професії (спеціальності),

-         виплата деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування,

-         передплата  одного друкованого періодичного видання на рік (згідно з     переліком,   визначеним Мінсоцполітики України).

Також на зустрічі були присутні представники Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони розповіли, що Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Одесі є територіальним відділенням Координаційного центру з надання правової допомоги в Одеській області, а також проінформували про діяльність Центру.

Так, під час виконання функцій з надання безоплатної вторинної правової допомоги Центр взаємодіє із судами, органами прокуратури та іншими правоохоронними органами, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.

Основним завданням Центру є створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання в Одеській області безоплатної вторинної правової допомоги, а саме надання таких видів правових послуг:

  -  захист від обвинувачення;                                                                  

  - здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

  -  складання різноманітних документів процесуального характеру.

Також представник Центру повідомив, за якою адресою необхідно звертатись у разі виникнення юридичних питань.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux