A+
  • Людям із порушенням зору
Золоті танці
Опубліковано 23 грудня 2013 року о 14:04

Із найпрестижніших у світі змагань серед танцюристів на візках подружжя Івана і Надії Сіваків привезли на Рівненщину дві золоті медалі. Тим часом Наталія Колесова та Андрій Товстий стали срібними призерами в категорії «комбі-стандарт».

Чемпіонат світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату відбувся у Токіо. Він зібрав 150 учасників із 23 країн світу. Серед них було чимало пар, із якими вже доводилося танцювати на одному паркеті, розповіла Надія Сівак. Із більшістю з них вони підтримують дружні стосунки, тож атмосфера на змаганнях була гарною. «Перед виступами, як завжди, відчувалося хвилювання. Однак коли танцюєш, дуже важливо відпустити себе і отримати задоволення, - ділиться враженнями Надія. – Цього разу ми виступали у категоріях «дует-латина» та «дует-стандарт». Кожен танець – це маленька історія. Так, якщо мова йде про латину, то самба – це зустріч двох, ча-ча-ча – загравання, румба — флірт, пасодобль — пристрасть, а джайв має грайливий настрій. Тим часом у стандартній програмі ми танцювали повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот та квікстеп. Для нас вона є новішою. І, мабуть, тому більш цікавою».

Іван та Надія Сіваки виступають із 2007 року. Їх дебют відбувся на чемпіонаті Європи у Польщі. Це був єдиний раз, коли пара посіла 4 місце. Із тих пір на кожному змаганні пара завойовує золото.