Засідання круглого столу
Опубліковано 06 грудня 2016 року о 12:39

        Напередодні  відзначення  Міжнародного  дня  інвалідів  у  Харкові  відбулось  засідання  круглого  столу  на  тему «обговорення  стану  виконання  завдань  і заходів  Державної цільової  програми  «Національний  план дій  з реалізації  Конвенції   про права інвалідів» на період  до 2020 року», проведення  якого ініціював Департамент  соціального захисту  населення  Харківської обласної державної адміністрації.

        Підсумками  своєї роботи  з присутніми поділилися Департаменти ОДА: соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти та науки, культури,  управління транспорту Департаменту економіки, а також Головне управління Пенсійного  фонду  України  в Харківській області, обласне відділення Фонду  соціального захисту  інвалідів, обласний центр зайнятості  та КУ «Харківський регіональний  центр з фізичної  культури і  спорту інвалідів «Інваспорт» Харківської обласної ради  та  КЗОЗ  «Обласний  центр  медико-соціальної експертизи». У присутніх  представників  громадських організацій  осіб з інвалідністю була можливість задавати та обговорювати  питання, що потребують вирішення  в  області.

          Багато питань  у представників громадських організацій  виникло до керівника   КЗОЗ  «Обласний  центр  медико-соціальної експертизи». Ці питання  стосуються, насамперед, проходження  обстежень, отримання  підтвердження  інвалідності, тощо.

           Обговорення  проблемних питань було  корисним для  всіх присутніх, бо  встановив акценти  на найбільш болючіших проблемах, що існують, на шляхах  вирішення  таких проблем, вирішення  яких  у більшості  випадків не  потребує  коштів або великих вкладень.