Всеукраїнська спартакіада для дітей
Опубліковано 03 квітня 2017 року о 12:05

        У Луганській області наприкінці лютого розпочалась і зараз продовжується Всеукраїнська спартакіада для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе». Проведення цього заходу складається з трьох етапів:

перший тур – проведення змагань у містах і районах Луганської області, другий – змагання серед  фіналістів  першого туру і заключний, третій  етап змагань – Всеукраїнський фінал, в якому приймуть участь кращі спортсмени другого туру.

       В рамках першого туру  спартакіади Луганським регіональним центром «Інваспорт»  вже проведені змагання у  містах Рубіжне та Кремінна.  23 березня у місті Сватово на базі Сватівської обласної спеціаліазованої загальноосвітньої школи-інтернату відбулись змагання серед особливої категорії дітей. Учасники змагались у бігу, метанні м'яча, стрибках в довжину, шашках і шахматах. В ході змаганнь всі учасники показали відмінні результати, одразу відчувалось, що діти плідно працюють на тренуваннях та мають велике бажання займатись спортом. По закінченню основної програми для вихованців школи був проведений відкритий урок  футболу в рамках проекту  Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу». В заході прийняли участь близько 30 дітей.

         Найближчим часом очікується проведення змагань у Сєвєродонецьку та Лисичанську.

        Луганське обласне відділення Фонду планує взяти участь у  проведенні заключного  туру спартакіади, який  відбудеться в квітні місяці на стадіоні спорткомплексу «Олімп» у м. Кременна та відзначити юних спортсменів призами, які будуть придбані за кошти благодійників Луганщини.