• Людям із порушенням зору
Визначення найкращих
Опубліковано 10 лютого 2016 року о 11:02

У приміщенні Миколаївського регіонального центру з фізичної культури та спорту «Інваспорт» відбулось підведення підсумків 2015 року та урочисте нагородження з відзнакою найкращих спортсменів та тренерів в різних номінаціях.

На заході були присутні: директор Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Чекарь І. К., та начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Миколаївської облдержадміністрації Садовський О. В. Саме вони вручали кубки та грошові нагороди спортсменам.

Всього було нагороджено 14 спортсменів у номінаціях: «стабільність року», «здивування року», «надія року», «сила духу», «найкращій спортсмен». Не оминули увагою і тренерський склад, так  у номінації «кращий тренер» перемогла Ільїна Тетяна Анатоліївна, яка є заслуженим тренером України з плавання.

Серед нагороджених спортсменів є студенти Чорноморського державного університету ім.П. Могили, які навчаються за рахунок коштів ФСЗІ. З них: Шарова Юлія – переможець і призер чемпіонатів та кубків україни з плавання серед с спортсменів з порушенням зору та слуху, опановує спеціальність «Спорт»; Миронюк Ганна – срібний призер Чемпіонату України з спортивних танців у 2015 році, навчається за спеціальністю «Місцеве самоврядування»; Бойко Геннадій – дворазовий переможець чемпіонату світу 2015 року в Глазго, навчається  на спеціальності «Спорт»; Головащенко Володимир – зайняв 1 місце на чемпіонаті світу з фехтування в Венгрії, також здобуває знання  за спеціальністю «Спорт».

Сподіваємось що в наступному році наші спортсмени також порадують новими ще більшими здобутками та успіхами, а також зможуть втілити в майбутньому всі сподівання і наміри.