«Вільна піраміда»
Опубліковано 07 грудня 2016 року о 11:42

У Сєвєродонецьку відбувся кубок Луганської області з більярдного спорту «Вільна піраміда» приурочений до Міжнародного дня інвалідів, який відзначають 3 грудня. У турнірі змагалися дві команди: команда учасниів ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і команда осіб  з порушеннями слуху. Кубок області з більярду серед інвалідів - ліквідаторів ЧАЕС проводиться вже вдруге. Хоча більшість учасників турніру аматори, перемога дісталась все ж таки одному з них - Миколі Іщенко.

Організаторами змагань виступили – Луганський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» за підтримки управління молоді та спорту Луганської ОДА та Луганського обласного Фонду соціального захисту інвалідів.

Головна мета проведення  цього турніру - дати можливість людям з інвалідністю поспілкуватися один з одним і цікаво провести дозвілля. Більярд ідеально для цього підходить. Серед учасників - не тільки сєверодончани, є гравці з Лисичанська та Сватове. Подібні змагання - це ще і фізична активність та хороший настрій.

Директор Луганського відділення Фонду Наталія Чибрисова привітала учасників з відкриттям турніру і передала організаторам кубку призи для переможців.