Відвідали дошкільний заклад
Опубліковано 07 грудня 2016 року о 11:25

2 грудня представники Луганського обласного відділення Фонду відвідали захід присвячений Міжнародному дню інвалідів, який відбувся у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 9 «Дельфін» міста Рубіжне, де є групи з особливими дітьми.

На сучасному етапі розвитку суспільства позначилася реальна тенденція погіршення здоров'я дітей та підлітків, збільшилася кількість дітей з обмеженими можливостями здоров'я. В рамках інклюзивної освіти такі діти включаються в освітній простір масових дитячих садів і шкіл. Кожна дитина має право  повноцінно розвиватися, тому відвідування дошкільного закладу зі спеціальними умовами навчання і виховання, спілкування з однолітками, дають дитині з особливостями  розвитку   можливість успішної інтеграції у суспільство в подальшому, і це підтверджується практикою.

Всі діти готувалися до приїзду гостей, чекали їх. Дівчатка були красиві, святково заплетені, хлопчики охайно вдягнуті. У затишному холі дітям показали виставу-казку, а діти з інвалідністю підготували декілька концертних номерів. Виступи приймали дуже тепло. Незважаючи на свій особливий статус, ці діти виступали, раділи, бавились як і інші.  «В нашому дитячому садку 9 дітей з інвалідністю і тому ми намагаємося виховувати в здорових дітях почуття співпереживання, милосердя, толерантності до таких дітей». – наголосила завідувач дошкільного навчального закладу «Дельфін» Н.В.Панькова: - «Такі зустрічі потрібні, щоб оживити наші душі, освітити їх світлом, який сяє з душ цих діток, і спробувати нам навчитися тієї любові, якою люблять світ і людей ці несхожі на нас діти, навчитися їх щирості і чистоті душевній».

Наприкінці заходу робітники Луганського відділення Фонду звернулися до всіх діточок із теплими побажаннями, вручили їм набори для малювання та пообіцяли прийти до них  напередодні новорічних свят.