Рівні права в працевлаштуванні
Опубліковано 07 грудня 2016 року о 11:48

В рамках Всеукраїнської декади зайнятості для людей з інвалідністю Центральним районним центром зайнятості м. Миколаєва було проведено профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами.

Під час зустрічі фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з комплексом соціальних послуг, які надаються службою зайнятості зазначеній категорії. Це, насамперед, підбір підходящої роботи, професійна орієнтація, організація професійного навчання та перенавчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, сприяння у започаткуванні власного бізнесу, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Також акцентували увагу на актуалізацію професійно–особистісного потенціалу людини, що перебуває в ситуації кризи безробіття, розвиток внутрішньої мотивації щодо працевлаштування даної категорії населення.

Крім того зазначалось про інформаційні та консультаційні семінари, які проводять фахівці центру зайнятості, для того, щоб допомогти особам з інвалідністю бути більш конкурентоспроможними на трудовій ниві.

Заступник начальника відділу МОВФСЗІ С.Харламов проінформував присутніх про надання відділенням Фонду фінансової допомоги по оплаті навчання особам з інвалідністю, про можливість отримати фінансову допомогу  на передплату періодичних видань та побажав всім міцного здоров’я.