Правовий захист на Луганщині
Опубліковано 06 березня 2017 року о 14:28

           24 лютого провідні юрисконсульти Луганського відділення Фонду Біріна Крістіна та М’ягков Андрій прийняли участь у обласному постійно діючому семінарі для працівників юридичних служб державних установ, який було проведено головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області.

На семінарі були розглянуті питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, в тому числі осіб з обмеженими фізичними можливостями, які в повсякденному житті є найбільш вразливою верствою населення. Зокрема, розглядалися питання щодо обліку та механізму видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб; вирішення проблемних питання спадкування та практичні аспекти державної реєстрації права власності на підставі рішень суду, за роз’ясненням якими звертаються громадяни в рамках отримання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги. Фахівцями  відділу правової роботи Луганського  відділення ФСЗІ отримана детальна роз’яснювальна інформація з приводу надання безоплатної правової допомоги  особам з інвалідністю.

Також, на семінарі презентували державну установу «Урядовий контактний центр» - як засіб оперативного реагування на звернення громадян та проаналізували її нормативно-правове регулювання.