Міжнародний день інвалідів у Черкасах
Опубліковано 08 грудня 2016 року о 11:39

З нагоди Міжнародного дня інвалідів 2 грудня 2016 року                        у Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації пройшли святкові урочистості.

До заходу долучились представники органів виконавчої влади                      та місцевого самоврядування, громадських організацій інвалідів, інтернатних та реабілітаційних закладів системи соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), директор Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ольга Хоменко та інші.

Директор відділення у своєму виступі акцентувала увагу присутніх             на проблемах осіб з особливими потребами, пріоритетних напрямках держави з означеного питання. Оскільки турбота про осіб, які не можуть самостійно подбати про себе, і є рівнем цивілізованості суспільства. Зазначила, що право на працю – одне з основних прав людини, визнаних міжнародними актами і чинним українським законодавством, воно поширюється і на осіб з інвалідністю.

           Зважаючи на це, при відділенні Фонду створено банк даних про людей із обмеженими можливостями, з метою їх можливого працевлаштування                в подальшому на підприємствах, які не виконують норматив працевлаштування інвалідів.  Це на часі і принесе користь як людям                     із обмеженням життєдіяльності, так і роботодавцям.

 В рамках заходу відбулися виставка робіт людей з особливими потребами, організована інтернатними установами області та громадськими організаціями та виступ колективу художньої самодіяльності обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів».