Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Міжнародні форуми у Києві
Опубліковано 28 вересня 2011 року о 10:42

              Директор Фонду соціального захисту інвалідів Ернест Скібінський брав участь у роботі Міжнародного медичного форуму та Міжнародного форуму фармацевтичної індустрії, які відкрив Прем»єр-Міністр України Микола Азаров.

              У виставках 355 учасників репрезентують 15 країн світу. Відбудеться 30 науково-практичних заходів. Зокрема, діє Міжнародна спеціалізована виставка санаторно-курортних, лікувально-практичних установ, реабілітаційних та діагностичних центрів, у рамках якої представлений стенд Фонду соціального захисту інвалідів.

Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» Фонд є відповідальним виконавцем програм соціального захисту інвалідів:

- «Забезпечення інвалідів та інвалідів-чорнобильців автомобілями»;

- «Санаторно-курортне оздоровлення інвалідів»;

-«Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації»;

- «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів»;

-«Соціальна, трудова та професійна реабілітація інвалідів, видатки на створення Національного центру параолімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів та Західного реабілітаційно-спортивного центру».

Одним із пріоритетних напрямів роботи Фонду у сфері соціального захисту осіб із обмеженими фізичними можливостями є реабілітація. Реабілітація інвалідів - система медичних, психологічних, педагогічних, фізичних, професійних, трудових заходів, спрямованих на надання особам допомоги у відновленні та компенсації порушених або втрачених функцій організму, усуненні обмежень їхньої життєдіяльності для досягнення і підтримання соціальної і матеріальної незалежності, трудової адаптації та інтеграції в суспільство.

 

Фонд соціального захисту інвалідів забезпечує функціонування 10 центрів реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів. Провідними установами у сфері професійної реабілітації інвалідів є Міжрегіональний центр професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації інвалідів (м. Луганськ) та Міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів (м. Львів).

 

Цього року у центрах реабілітації отримають реабілітаційні послуги 1431 людина із обмеженими фізичними можливостями та 1274 дітей-інвалідів.

 

Фонд здійснює закупівлю послуг оздоровчих закладів санаторно-курортного лікування інвалідів на підставі потреби, визначеної органами праці та соціального захисту населення.

Провідними закладами, які здійснюють санаторно-курортне лікування інвалідів, зокрема, із наслідками травм та захворюваннями хребта і спинного мозку є Дочірнє підприємство «Спеціалізований спинальний санаторій ім. академіка М.Н. Бурденка» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» та Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов'янський курорт» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця».

У 2011 році у Державному бюджеті на виконання програми «Санаторно-курортне оздоровлення інвалідів» передбачено кошти на забезпечення 12 000 інвалідів путівками на санаторно-курортне лікування та на виплату 42 628 інвалідам грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування.

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux