A+
  • Людям із порушенням зору
Миколаївщина зустріла чемпіона світу
Опубліковано 24 лютого 2017 року о 12:27

Сьогодні, 21 лютого, Миколаївщина зустріла переможця  чемпіонату світу з зимових видів спорту, що проходив у німецькому місті Фінстерау з 10 по 19 лютого.

Миколаївець, майстер спорту України міжнародного класу Максим Яровий став чотирьохразовим переможцем на цих змаганнях. Перемоги він здобув в категоріях сидячи на дистанціях (спринт), в лижних перегонах на 15 км, 7,5 км та в біатлоні на 7,5 км.

Спортсмена вітали представники Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи Паралімпійського резерву та Миколаївського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Вікторія», а також рідні та друзі Максима.

Нагадаємо, 12 лютого Максим Яровий  виборов золоту медаль на Чемпіонаті світу  з лижних перегонів, що проходить в Німеччині. Спортсмен зайняв перше місце в категорії «чоловіки сидячи», випередивши  спортсменів із Сполучених Штатів Америки та Норвегії.