Інформування роботодавців
Опубліковано 13 лютого 2017 року о 11:22

        Миколаївським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів продовжується робота по прийому звітів  форми 10- ПІ « Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів». На початок лютого місяця 30% підприємств надали звіти до відділення фонду.  

З метою активізації нових підприємств до реєстрації  в відділенні фонду та звітування директор МОВФСЗІ Чекарь Ірина в прямому ефірі програми «Новий день»  в рубриці  « Працевлаштування  людей з інвалідністю»  надала інформацію про реалізацію статей 19, 20 Закону України  « Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»  згідно ПКМ №70 від 31.01.2007 р.: порядок реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, порядок подання звітності, порядок сплати  підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю суми адміністративно - господарських санкцій та  пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів.

Одночасно І.Чекарь проінформувала на які цілі  та фінансування яких програм здійснюється за рахунок коштів отриманих від підприємств за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів.