Фестиваль художньої творчості ветеранів УТОГ
Опубліковано 23 травня 2017 року о 10:04

19 травня в Херсонському будинку культури УТОГ відбувся обласний фестиваль художньої творчості серед ветеранів Херсонської обласної організації УТОГ. В ньому взяли участь всі бажаючі глухі ветерани члени УТОГ, які перебувають на обліку в обласній раді ветеранів УТОГ.

Усіх присутніх привітав голова Херсонської громадської організації УТОГ Г.Фомін, який зазначив, що метою фестивалю є пропаганда засобами художньої творчості ветеранського руху в системі УТОГ, виявлення і підтримка кращих творчих виконавців  серед ветеранів.

Фестиваль проводився за такими  видами жанру мистецтва:

-         пісня у жестовому виконанні (соло, дует),

-         сценка, вірші, клоунада, ілюзія, пародія, танець тощо.  

Члени журі, голова Херсонської громадської організації УТОГ Г.Фомін, заступник директора Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Л.Осипова та начальник відділу правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи С.Христич відмітили якість підготовки до  фестивалю та визначили переможців.

Л.Осипова та Г.Фомін вручили переможцям дипломи та інші подарунки. Переможці обласного конкурсу візьмуть участь у Всеукраїнському фестивалі ветеранів УТОГ в м. Києві.