Активна реабілітація - фактор соціальної адаптації
Опубліковано 21 червня 2017 року о 10:10

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація інвалідів-спинальників України» в м. Одесі, на базі ДП «Клінічний санаторій ім.Пирогова» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», проведено навчальний семінар «Перший контакт при відновленні рухової активності після спинальної травми та порушення функцій опорно-рухового апарату» та семінар «Активна реабілітація як фактор соціальної адаптації людей із спинальною травмою та порушенням функцій опорно-рухового апарату».

У семінарі прийняли участь директор Одеського обласноговідділення Фонду соціального захисту інвалідів В.М. Кольцов, представники громадських організацій осіб з інвалідністю та медичний персонал санаторію.

Під час семінару учасники ознайомились з особливостями травм хребта та спинного мозку, їх наслідками, обговорювались медичні та соціальні потреби людини з особливими потребами. Також була проведена зустріч із виробниками та постачальниками технічних засобів реабілітації, на якій була змога ознайомитися із новою продукцією та проведено практичні заняття по підбору технічних засобів пересування.