1 вересня 2025 року керівник Київського обласного відділення Фонду – Володимир Бойко провів робочу зустріч з колишнім військовослужбовцем, фахівцем із супроводу ветеранів. Його шлях як добровольця почався у 2014 році у батальйоні особливого призначення «Львів», а згодом – у 24-ій механізованій бригаді імені короля Данила, де він був старшим навідником міномета. Після повномасштабного вторгнення у 2022 році знову став до служби у складі 80-ї десантно-штурмової бригади, де командував штурмовою групою. За сім років служби був поранений сім разів, що згодом змусило його піти у відставку. Нагороджений численними медалями та нагрудними знаками. Сьогодні він продовжує свою місію, працюючи для своїх побратимів. Це фахівець, який не тільки здобув необхідні сертифікації, а й сам пройшов курси, щоб надавати якісну допомогу.
Колишній військовослужбовець поділився досвідом і наголосив на важливості швидкого доступу військових до протезування. Володимир Бойко запевнив у готовності до партнерства та підтримки ініціатив, спрямованих на реабілітацію захисників України.
Обговорили питання забезпечення ветеранів сучасними протезами, удосконалення процедур отримання допомоги та можливості спільної роботи у цьому напрямі.
Сторони домовилися продовжувати співпрацю для створення ефективної системи забезпечення ветеранів протезно-ортопедичними виробами.
